Aktualne projekty
« Powrót do spisu

Poruszyciel.pl

Poruszyciel. pl – bohater pozytywnego działania. Przyłącz się do konkursu!

Szukamy pozytywnych ludzi i pozytywnych inicjatyw!  Takich, które poruszają, dopingują do działania, do nieco bardziej optymistycznego myślenia. Chcemy opowiedzieć Wam o polskich sukcesach, za którymi kryją się pasja i odwaga, wyróżnić realne działania, które sprawiają, że tu, w Polsce, żyje nam się lepiej. Chcemy walczyć z negatywnym opisem rzeczywistości. Jeśli tak jak my macie dość złych wiadomości, przyłączcie się do projektu Poruszyciel.pl!

Poruszyciel.pl to projekt, którego celem jest wyłonienie i docenienie ludzi, których inicjatywy zmieniają świat na lepsze, wywołują szczery uśmiech, przywracają wiarę w dobro, sprawiają, że czujemy się potrzebni. A najlepszym sposobem na uruchomienie pozytywnej energii jest… zdrowa rywalizacja. Redakcja portalu Polska Ma Sens i kapituła fundacji Świat Ma Sens co miesiąc wybierze i przedstawi czterech bohaterów pozytywnego działania w następujących kategoriach:

  • Życie polityczne
  • Życie gospodarcze
  • Życie społeczne
  • Życie kulturalne

W każdej z tych czterech kategorii wyróżniamy, którzy często wbrew mediom i opinii publicznej, bez wielkiej promocji i fleszy DZIAŁAJĄ, byśmy mieli mniej powodów do narzekania i byli naprawdę zadowoleni z miejsca, w którym żyjemy. Wybrane osoby i ich inicjatywy będziemy prezentować na portalu Polska Ma Sens. Waszym zadaniem jest wskazać jedną, która otrzyma nagrodę Poruszyciela miesiąca. Spośród nich wybierzemy następnie Poruszyciela roku. Nagrody wręczymy zwycięzcom podczas finałowej gali w styczniu 2014 roku. Stwórzmy bazę pozytywnych działań, oprócz słów pokażmy czyny, z których jesteśmy dumni, spójrzmy z optymizmem na zmiany zachodzące w Polsce!

Głosujcie na Poruszyciela miesiąca!

Czytaj więcej >>